HVĚZDNÁ FLOTILA

Pevně věříme, že bychom touto službou mohli vytvořit příznivý vztah mezi klientem a naším řidičem, který by se do budoucna odrazil na kvalitě a spolehlivosti námi poskytovaných služeb.

Službu Hvězdná flotila nabízíme jako poděkování firmy Sedop svým stálým zákazníkům za využívání našich služeb. V rámci hvězdné flotily vám nabídneme luxusní vozový park za velmi výhodnou cenu. Při objednání na dispečinku vám budou přistavena vozidla značek Mercedes E, Škoda Superb II, BMW 5, AUDI A8 a nebo jiné vozidlo v luxusní třídě. Předpokládáme, že tato vozidla budeme schopni přistavit cca do 15 minut od objednání na dispečinku.

Z čeho vychází naše cena: v případě toho, že si zastavíte taxi na ulici, nebudete si moci vybrat typ vozidla ani nebudete mít žádnou garanci toho, že vám bude řidič účtovat jízdné správně v rámci ceny schválené Magistrátem hlavního města Prahy ( tj. 28,-Kč na 1 km ). Pokud si zavoláte na náš dispečink a požádáte o vozidlo z hvězdné flotily, bude cena stejná, nicméně za tuto cenu vám poskytneme luxusní vozidlo vyšší střední třídy. Tuto přepravu můžete uhradit dvěma způsoby, buď v hotovosti nebo kreditní kartou a na konci jízdy vám bude vystavena účtenka z taxametru.

Objednejte si nás